Vazgeç T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü GLOBAL_DHMI_HEADER_DAIRE_TR MENÜ
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI'NDA “BÖLGE KOORDİNASYON TOPLANTISI” GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ANKARA ESENBOĞA HAVALİMANI'NDA “BÖLGE KOORDİNASYON TOPLANTISI” GERÇEKLEŞTİRİLDİ
25.12.2019 - 31.01.2020
A
A
A

Daha önce Diyarbakır ve Trabzon’da yapılan DHMİ Bölge Koordinasyon Toplantılarının üçüncüsü, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Keskin başkanlığında DHMİ Esenboğa Havalimanı Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

İlgili Daire Başkanlarının da hazır bulunduğu toplantıya İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, Adana ve Gaziantep Başmüdürleri ile Ağrı Ahmed-i Hani, Hatay, Iğdır Şehit Bülent Aydın, Gazipaşa Alanya, Kahramanmaraş, Kars Harakani, Kayseri, Kapadokya, Konya, Kastamonu ve Zonguldak Çaycuma Havalimanı Müdürleri katıldı.

Havalimanlarında yürütülen projelerin incelenerek yeni çözümlerin üretildiği toplantının açılış konuşmasını yapan Genel Müdürümüz Hüseyin Keskin şöyle dedi:  “Daha önce tüm havalimanlarının katılımıyla yılda bir kez düzenlenen bu toplantıları bölgesel hale getirdik, bu şekilde daha faydalı olduğunu gördük. Bu toplantılarda, milletin emaneti bu kurum, bu tesisler için bir araya geliyoruz, sorunları hep beraber çözmeye çalışıyoruz. Havalimanlarımızdaki problemler ne ise bunları çözelim. Burada söz sizin, siz konuşacaksınız biz dinleyeceğiz. En mühim beş konunuzu, önce şehrinizle sonra havacılıkla ilgili tekliflerinizi dinlemekten büyük memnuniyet duyacağız."

Genel Müdürümüzün konuşmasının ardından söz alan havalimanı Başmüdür ve Müdürleri devam eden ve planlanan işler konusunda bilgi sunup, çözümlenmesi gereken konuları dile getirdiler.

Genel Müdürümüz Keskin’in konuyla ilgili olarak Twitter (@dhmihkeskin) hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

 

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Merkezi GLOBAL_MASTER_DHMI_BOTTOM_ILETISIM_MERKEZI_EN_TR Uygulamalar
444 24 07
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Çağrı Merkezi
Uygulamalar
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü