Vazgeç T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü GLOBAL_DHMI_HEADER_DAIRE_TR MENÜ
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜR VE YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ HÜSEYİN KESKİN'İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

GENEL MÜDÜR VE YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ HÜSEYİN KESKİN'İN KURBAN BAYRAMI MESAJI
09.08.2019 - 29.08.2019
A
A
A

Bayramlar; kırgınlıkların giderilmesine, dostlukların pekişmesine, milletimizi ayakta tutan değerlerin yaşatılmasına vesile olan, manevi iklimin gönülleri kuşattığı mübarek günlerdir.

İhtiyacı olana yardım elinin samimiyetle uzatıldığı, dayanışma ruhunun güçlendiği, kalplerin sevgiyle dolduğu bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Diğerlerinde olduğu gibi bu bayramda da hava yolunu tercih eden vatandaşlarımıza rahat ve güvenli bir yolculuk imkânı sunmak için tüm tedbirleri alan, havalimanlarımızda büyük bir titizlik ve özveriyle çalışan kıymetli mesai arkadaşlarıma teşekkürü borç biliyorum.

Ülkemize ve İslam âlemine hayırlar getirmesi temennisiyle aziz milletimizin, kıymetli mesai arkadaşlarımın,  sektör çalışanlarının Kurban Bayramını en kalbî duygularımla tebrik ederim.

 

Hüseyin Keskin
DHMİ Genel Müdürü ve
Yönetim Kurulu Başkanı

 

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Merkezi GLOBAL_MASTER_DHMI_BOTTOM_ILETISIM_MERKEZI_EN_TR Uygulamalar
444 24 07
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Çağrı Merkezi
Uygulamalar
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü