Vazgeç T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü GLOBAL_DHMI_HEADER_DAIRE_TR MENÜ
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜR VEKİLİMİZ MEHMET ATEŞ THK ÜNİVERSİTESİ'Nİ ZİYARET ETTİ

GENEL MÜDÜR VEKİLİMİZ MEHMET ATEŞ THK ÜNİVERSİTESİ'Nİ ZİYARET ETTİ
18.06.2019 - 24.06.2019
A
A
A

Yönetim Kurulu Başkan ve Genel Müdürü Vekilimiz Mehmet Ateş THK Üniversitesi'ni ziyaret etti.

Üniversitenin eğitim-öğretim faaliyetleri ve geleceğe yönelik projeleri hakkında Genel Müdür Vekilimiz Ateş'e bilgi veren THK Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. A. Erman AKBULUT, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Büyük proje ve yatırımlarla çağ atlayan Türk Sivil Havacılığının önde gelen kuruluşu haline gelen DHMİ'nin küresel başarılarıyla iftihar ettiklerini belirten Akbulut, başta DHMİ olmak üzere tüm sektöre bilimsel destek verme vizyonuyla çaba gösterdiklerini ifade etti.

Üniversitenin mütevelli heyeti üyeleri ve öğretim görevlileriyle bir süre sohbet eden Ateş, kuruluş olarak havacılık alanında eğitim veren THK Üniversitesi ve diğer tüm üniversite, yüksekokul ve teknik liselerin sektörün eğitimli insan gücünü karşılamakta önemli  bir misyona sahip olduklarını söyledi.

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Merkezi GLOBAL_MASTER_DHMI_BOTTOM_ILETISIM_MERKEZI_EN_TR Uygulamalar
444 24 07
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Çağrı Merkezi
Uygulamalar
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü