Vazgeç T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü GLOBAL_DHMI_HEADER_DAIRE_TR MENÜ
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ FUNDA OCAK'IN "29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI" MESAJI

GENEL MÜDÜRÜMÜZ FUNDA OCAK'IN "29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI" MESAJI
28.10.2018 - 04.11.2018 Bu haber 152 kez görüntülendi.
A
A
A

​​Şanlı istiklal mücadelemizin zafere ulaşmasının ardından ilan edilen Cumhuriyetin 95. yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutluyoruz.

Milleti ortak hedeflerde buluşturan  bu coşku, birlik beraberlik ruhu ve milli iradeyi yüceltme azmi  Cumhuriyetin sonsuza dek payidar kalmasının en büyük teminatıdır.

Bizi dünya ile her sahada yarışacak kudrete ulaştıracak diğer bir temel esas da Cumhuriyetin kazanımlarına yenilerini ekleye ekleye geleceğe koşumuzu sürdürmektir.

Bu şuurla imza attığımız dev yatırımlar ve hayata geçirdiğimiz büyük projelerle ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine çıkarma hedefine katkıda bulunma çabası içindeyiz. 

Cumhuriyet Bayramı’nda açılacak olan Cumhuriyetin eşsiz vizyon Projesi İstanbul Yeni Havalimanı'nın tüm aşamalarında kuruluş olarak emek ve katkımızın bulunmasından gurur duyuyoruz. 
 
Dünyanın hayranlıkla takip ettiği bu eseri verdiği büyük destek ile ülkemize kazandıran, Cumhurbaşkanımız Muhterem Recep Tayyip Erdoğan'a, projede başından beri emeği geçen, imzası olan değerli büyüklerimize ve katkısı bulunan herkese DHMİ olarak minnettarlığımızı bu vesileyle ifade etmek istiyorum. 
 
Emin adımlarla geleceğe yürüyen Cumhuriyetimiz muhteşem bir esere daha kavuşuyor, bu gurur hepimizin. 
 
İlke edindiğimiz “İstikbal göklerdedir” bilinci ile sektörün ve ülkemizin göz bebeği DHMİ’yi dünyaya açmak ve ay yıldızlı bayrağımızı dünya havacılığında söz sahibi ülkeler arasına sokmak için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. 
 
Bu duygularla,  Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor; yüce Milletimizin ve tüm çalışanlarımızın “29 Ekim Cumhuriyet Bayramını” kutluyorum.​
 
Funda OCAK
Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdür

 

Bu haber 152 kez görüntülendi.

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Merkezi Uygulamalar
444 24 07
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Çağrı Merkezi
444 34 64
DHMİ
İletişim Merkezi
Uygulamalar
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü