Vazgeç T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü GLOBAL_DHMI_HEADER_DAIRE_TR MENÜ
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ FUNDA OCAK'IN "12 KASIM DÜNYA ATSEP GÜNÜ" MESAJI

GENEL MÜDÜRÜMÜZ FUNDA OCAK'IN "12 KASIM DÜNYA ATSEP GÜNÜ" MESAJI
11.11.2018 - 16.11.2018
A
A
A

​Kıymetli Mesai Arkadaşlarım; 

Son yıllarda gerçekleştirdiğimiz Cumhuriyet tarihinin en büyük havacılık projeleriyle küresel bir marka olma yolunda önemli mesafe kat etmiş bulunuyoruz.
 
Bilgi birikimimiz, ileri teknoloji ile donanmış alt yapımız, yolcu memnuniyetini esas alan kaliteli işletmeciliğimizle dünya devleriyle rekabet edecek konuma gelmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Geldiğimiz noktayı yeterli görmüyor, ülkemize daha çok ve büyük projeler kazandırmak için var gücümüzle çalıyoruz. 
 
Ulaştığımız parlak seviyede; hem pilotlara hem de hava trafik kontrolörlerine doğrudan hizmet veren hava elektronik sistemlerinin kurulum, bakım ve onarımından sorumlu bulunan Hava Trafik Emniyeti Elektronik Personelimizin emeği büyüktür.  
 
Bu kıymetli arkadaşlarımızın fedakâr mesaileri sayesinde Türkiye Hava Sahasının güvenli bir şekilde yönetimine yardımcı olan 33 radar/haberleşme istasyonu; 359 seyrüsefer cihazı, 10 binin üzerinde haberleşme ekipmanı ile en mükemmel şekilde hizmet sunuluyor. 
 
Türk Hava Sahasının her noktasında ve havalimanlarında 365 gün 7/24 esasına göre emniyetli, kesintisiz, zamanında ve etkin bir şekilde hava trafik hizmeti verilmesini sağlamaya yönelik gayretleriyle gücümüze güç katan Hava Trafik Emniyeti Elektronik Personelimizin “12 Kasım Dünya ATSEP Günü”nü gönülden kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. 
 
Funda OCAK
DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı
ve Genel Müdürü​

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Merkezi Uygulamalar
444 24 07
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Çağrı Merkezi
444 34 64
DHMİ
İletişim Merkezi
Uygulamalar
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü