Vazgeç T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü GLOBAL_DHMI_HEADER_DAIRE_TR MENÜ
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN KESKİN İNŞAATI DEVAM EDEN GAZİANTEP HAVALİMANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU

GENEL MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN KESKİN İNŞAATI DEVAM EDEN GAZİANTEP HAVALİMANINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
21.01.2020 - 15.02.2020
A
A
A

Genel Müdürümüz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Keskin, Gaziantep Havalimanı Terminal Binası ve Apron Yapımı inşaatında incelemelerde bulundu.

İnşaat alanında yetkililerden çalışmaların son durumu hakkında bilgi alan Keskin’in, denetlemeleriyle ilgili olarak twitter hesabından (@dhmihkeskin) yaptığı paylaşım şöyle:

Gaziantep’e söz verdiğimiz gibi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda tamamlanmak üzere havalimanımızda devam eden çalışmaları inceledik. Özveriyle devam eden çalışmalar, Gaziantep’e TEKNOFEST2020’nin de çok yakışacağı bir havalimanını müjdeler nitelikteydi.

*

Gaziantep, inşaatın tamamlanmasıyla modern terminal binasına, 16 uçağın aynı anda park edebileceği aprona, elektrikli araçların şarj olabileceği 2064 araç kapasiteli otoparka, 6 sabit körüğü olan yolcu ve çevre dostu bir havalimanına kavuşacak.

DHMİ Çalışıyor, Türkiye Uçuyor!

 

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Merkezi GLOBAL_MASTER_DHMI_BOTTOM_ILETISIM_MERKEZI_EN_TR Uygulamalar
444 24 07
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Çağrı Merkezi
Uygulamalar
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü