Vazgeç T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü GLOBAL_DHMI_HEADER_DAIRE_TR MENÜ
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ KESKİN: "HAVACILIK, UZAY VE TEKNOLOJİ MERAKLISI TÜM MİSAFİRLERİMİZİ TEKNOFEST’E VE DHMİ STANDIMIZA BEKLİYORUZ."

GENEL MÜDÜRÜMÜZ KESKİN: "HAVACILIK, UZAY VE TEKNOLOJİ MERAKLISI TÜM MİSAFİRLERİMİZİ TEKNOFEST’E VE DHMİ STANDIMIZA BEKLİYORUZ."
17.09.2019 - 17.10.2019
A
A
A

Bilim ve teknoloji sevdalısı gençleri Atatürk Havalimanında buluşturan TEKNOFEST ile ilgili olarak sosyal medya hesabından paylaşım yapan Genel Müdürümüz Hüseyin Keskin: "Havacılık, Uzay ve Teknoloji meraklısı tüm misafirlerimizi #TEKNOFEST’e ve DHMİ standımıza bekliyoruz." dedi.

Genel Müdürümüz Keskin'in Twitter hesabından (@dhmihkeskin) yaptığı paylaşım şöyle:

Ev sahipliğini yaptığımız #TEKNOFEST’in açılış coşkusunu yaşarken teknoloji üreten bir topluma dönüşme hedefimizi paylaşan on binlerce Havacılık, Uzay ve Teknoloji gönüllüsü ile buluşmanın mutluluğunu yaşadık.

*

“DHMİ Çalışıyor Türkiye Uçuyor” misyonuyla ürettiğimiz yeni teknolojilerimizin ve yerli ürünlerimizin tanıtımını DHMİ standımızda gerçekleştirdik.

*

Yediden yetmişe büyük ilgi ile takip edilen #TEKNOFEST’e üniformalarıyla gelen binlerce öğrencinin ilgisi ise bizleri yerli teknolojilerimiz kadar mutlu etti. Özgün sorularına verilen her yeni cevapla daha da heyecanlanmaları ise görülmeye değerdi.

*

Yerli projelerimizi keşfetmek ve yeni teknolojilerin sunumlarına katılmak isteyen Havacılık, Uzay ve Teknoloji meraklısı tüm misafirlerimizi #TEKNOFEST’e ve DHMİ standımıza bekliyoruz. #MilliTeknolojiHamlesi

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Merkezi GLOBAL_MASTER_DHMI_BOTTOM_ILETISIM_MERKEZI_EN_TR Uygulamalar
444 24 07
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Çağrı Merkezi
Uygulamalar
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü