Vazgeç T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü GLOBAL_DHMI_HEADER_DAIRE_TR MENÜ
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ OCAK`TAN ESENBOĞA HAVALİMANI PERSONELİNE TEŞEKKÜR

GENEL MÜDÜRÜMÜZ OCAK`TAN ESENBOĞA HAVALİMANI PERSONELİNE TEŞEKKÜR
11.07.2018 - 16.08.2018
A
A
A

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan için Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde düzenlenen törene çok sayıda ülkenin devlet başkanı, başbakanı, meclis başkanı ve temsilcisi katıldı.

 

Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürümüz Funda Ocak,  Ankara'ya gelen misafirler için seferber olan Esenboğa Havalimanı çalışanlarına resmi twitter hesabından  (twitter.com/fundaocakdhmi)  teşekkür etti. İşte o paylaşımlar: 

 

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen "Cumhurbaşkanlığı Göreve Başlama Töreni"ne katılmak üzere Ankara'ya gelen devlet başkanları, başbakanlar, meclis başkanları ve diğer misafirler Esenboğa Havalimanı’nda karşılanıp, uğurlandılar.
*
Bu önemli görevi hiçbir aksaklığa meydan vermeden başarıyla yerine getiren mesai arkadaşlarıma ve tüm ilgili kuruluş çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

 

 

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Merkezi GLOBAL_MASTER_DHMI_BOTTOM_ILETISIM_MERKEZI_EN_TR Uygulamalar
444 24 07
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Çağrı Merkezi
Uygulamalar
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü