Vazgeç T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü GLOBAL_DHMI_HEADER_DAIRE_TR MENÜ
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN FUNDA OCAK`IN "KURBAN BAYRAMI" MESAJI

GENEL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN FUNDA OCAK`IN "KURBAN BAYRAMI" MESAJI
17.08.2018 - 27.08.2018 Bu haber 32 kez görüntülendi.
A
A
A

Kalplerimizin yardımlaşma ve dayanışma arzusuyla dolup taştığı, sevgi ile kucaklaştığımız bir Kurban Bayramı’na daha kavuşmanın coşku ve mutluluğu içerisindeyiz.

 

Kırgınlıkların unutulup hasretlerin sona erdiği, sevgi ve muhabbetin evlerimizi şenlendirdiği bu mübarek bayramın millet olarak bizleri daha da yakınlaştıracağına, kardeşliğimizi güçlendireceğine, milli birlik ve bütünlüğümüzü pekiştireceğine inanıyorum. Ülkemizin her köşesini saran, gönüllerimizi huzur ve mutlulukla dolduran bu bayramın tüm İslam âlemi ve insanlık için huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

 

Bayramda havayolu ile seyahat edecek yolcularımızın güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmesi için seferber olan fedakâr mesai arkadaşlarıma ve onlarla birlikte üstün gayret gösteren tüm ilgili kuruluşların çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Bu duygularla, ülkemizin, aziz milletimizin, tüm İslam âleminin ve kıymetli mesai arkadaşlarımın Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.

 

Funda OCAK
DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı
ve Genel Müdürü

 ​


Bu haber 32 kez görüntülendi.

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Merkezi Uygulamalar
444 24 07
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Çağrı Merkezi
444 34 64
DHMİ
İletişim Merkezi
Uygulamalar
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü