Vazgeç T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü GLOBAL_DHMI_HEADER_DAIRE_TR MENÜ
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ VE YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ HÜSEYİN KESKİN: “BAŞARILARIMIZA YENİ BAŞARILAR EKLEYECEK BÜYÜK PROJELERİ İNŞALLAH HEP BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ.”

GENEL MÜDÜRÜMÜZ VE YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ HÜSEYİN KESKİN: “BAŞARILARIMIZA YENİ BAŞARILAR EKLEYECEK BÜYÜK PROJELERİ İNŞALLAH HEP BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ.”
30.07.2019 - 29.08.2019
A
A
A

Genel Müdürümüz ve Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Keskin, başarılarına yeni başarılar ekleyecek büyük projeleri birlikte gerçekleştireceklerini bildirdi.

İşte Genel Müdürümüz Keskin'in Twitter hesabından (twitter.com/dhmihkeskin)  yaptığı paylaşım:

Genel Müdürlüğü ve Yönetim Kurulu Başkanlığı görevime, ülkemizin gurur kaynaklarından biri olan kuruluşumuzu daha iyi bir noktaya taşımak hedefiyle başlamış bulunmaktayım. Allah utandırmasın.

Ülkemiz havacılığını dünyada ilk sıralara taşıyan, görev ve sorumluluk almaktan onur duyduğum İstanbul Havalimanı projesinin ardından bu önemli görev için şahsımı layık gören Sayın Cumhurbaşkanımıza, görevlendirme sürecindeki destekleriyle beni bu göreve hazırlayan aileme, tüm mesai arkadaşlarıma ve tüm dostlarıma yürekten teşekkür ediyorum.

Sayın Cumhurbaşkanımızın ve T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızın havacılığa büyük destek verdiği, sektörün önünü açtığı bu dönemde güzel ülkemizin her bölgesinde inşa edilen yeni havalimanları, terminal binaları, modern tesisleri ve işletme kalitesi dünyadaki rakipleriyle yarışıyor, seyrüsefer kalitesi ve emniyetiyle her yıl milyonlarca yolcuya hizmet sunuyor.

Başarılarımıza yeni başarılar ekleyecek büyük projeleri inşallah hep birlikte gerçekleştireceğiz.

Saygılarımla

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Merkezi GLOBAL_MASTER_DHMI_BOTTOM_ILETISIM_MERKEZI_EN_TR Uygulamalar
444 24 07
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Çağrı Merkezi
Uygulamalar
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü