Vazgeç T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü GLOBAL_DHMI_HEADER_DAIRE_TR MENÜ
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ VE YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ HÜSEYİN KESKİN’İN 20 EKİM DÜNYA HAVA TRAFİK KONTROLÖRLERİ GÜNÜ MESAJI

GENEL MÜDÜRÜMÜZ VE YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ HÜSEYİN KESKİN’İN 20 EKİM DÜNYA HAVA TRAFİK KONTROLÖRLERİ GÜNÜ MESAJI
19.10.2019 - 17.11.2019
A
A
A

DHMİ ailesi olarak Türkiye’nin dört bir yanında hizmete sunduğumuz modern ve son teknolojiyle donatılmış havalimanlarının, hayata geçirdiğimiz dünya devi projelerin tamamında yolcu memnuniyetini ve uçuş güvenliğini sağlamak işletmecilik anlayışımızın temelini oluşturuyor.

Çalışmalarımızla Avrupa hava sahasının trafiğine en çok katkı sağlayan ülkelerden biri olmanın ve Türkiye’nin önemli yatırımcı kuruluşları arasında yer almanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Şüphesiz, kuruluş olarak imza attığımız Cumhuriyetin en büyük havacılık projelerinin altında DHMİ ailesinin ortak aklı, emeği, alın teri ve akıl teri var. Her kademede titizlikle görev yapan mesai arkadaşlarımızın gayretleriyle güzel ülkemize daha görkemli eserler kazandırarak geleceğe yolculuğumuzu sürdüreceğiz inşallah.

Sivil havacılıkta lider konumuna gelmemizde büyük katkıları bulunan hava trafik kontrolörlerimize bu özel gün vesilesiyle bir kez daha takdir ve tebriklerimi iletmek isterim.

Bu düşüncelerle hava trafiğinin emniyetli ve kesintisiz bir şekilde yönetilmesi için 7 gün 24 saat fedakârca hizmet sunan hava trafik kontrolörlerinin 20 Ekim Dünya Hava Trafik Kontrolörleri Günü’nü kutlar, başarılarının devamını dilerim.

Hüseyin Keskin 
DHMİ Genel Müdürü ve
Yönetim Kurulu Başkanı

 

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Merkezi GLOBAL_MASTER_DHMI_BOTTOM_ILETISIM_MERKEZI_EN_TR Uygulamalar
444 24 07
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Çağrı Merkezi
Uygulamalar
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü