Vazgeç T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü GLOBAL_DHMI_HEADER_DAIRE_TR MENÜ
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKAN YARDIMCISI İSKURT: "DHMİ BAŞARI ÇITASINI SÜREKLİ OLARAK YÜKSELTİYOR."

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKAN YARDIMCISI İSKURT: "DHMİ BAŞARI ÇITASINI SÜREKLİ OLARAK YÜKSELTİYOR."
12.01.2019 - 12.02.2019 Bu haber 4098 kez görüntülendi.
A
A
A

 

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcımız Enver İskurt, DHMİ Kongre Merkezinde 10-12 Ocak tarihleri arasında yapılan "DHMİ 2019 Yılı Koordinasyon Toplantısı"nın son gününe katıldı.

 Bakan Yardımcımız İskurt'un toplantıya katılmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürümüz Funda Ocak, şöyle dedi:  "İki gün devam eden toplantıda, 2018 yılının mali, istatistiki, idari her türlü gelişmelerini değerlendirdik, arkadaşlarla aksayan noktalarımızı tartıştık. Onların beklentilerini dinledik. Bizim onlardan beklentilerimiz nelerdir, bunları ortaya koyduk. Karşılıklı güzel bir istişare toplantısı oldu. Şu anda burada 49 meydanımız temsil ediliyor. Aynı zamanda da daire başkanlarımız, genel müdür yardımcılarımızla kapsamlı, çok faydalı bir yönetim toplantısını yaptık ve bitirdik. Arkadaşlarımla birlikte çok başarılı bir yıl geçirdik, mutluyuz. 2019'da inşallah ülkemize daha faydalı, ekonomiye daha fazla katkı sağlayacak, sektörümüze yararlı çalışmalar yapacağız. Sizin toplantımızın ikinci gününü onurlandırmanızdan mutluluk duyduk, hoş geldiniz, şeref verdiniz." 

İSKURT: ÖNÜMÜZDE ÇOK BÜYÜK HEDEFLER VAR
 
Toplantıda bir konuşma yapan Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcımız Enver İskurt,  DHMİ'nin son 16 yılda başarı çıtasını sürekli yükselttiğini söyledi. 
 
Önlerinde çok büyük hedefler bulunduğunu dile  getiren İskurt, şöyle konuştu:
 
“DHMİ'nin sürekli çıtayı yükselten bir grafiği var. 2018 yılının değerlendirme kriterlerine baktığım zaman sadece dikkat çekici olarak bir tanesini söyleyeyim, yüzde 50 oranında mali yönden ciddi bir başarı var. Tabi bu başarıların mimarı olarak yukarıda büyük bir ailemiz var, bakanlığımız var, ama en önemlisi sahadaki çalışanlarımız var.  Bunlar hep sizin sayenizde oluyor. Sizin sahadaki uygulamanız, çabalarınız, gayretleriniz, etkin kapasiteniz bu başarıya yansıyor. Bu vesileyle Funda Hanım'ın şahsında hepinize tek tek teşekkür ediyorum. Önümüzde yine çok büyük hedefler var, hep birlikte bu hedeflere ulaşmaya gayret edeceğiz."​

  

Bu haber 4098 kez görüntülendi.

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Merkezi Uygulamalar
444 24 07
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Çağrı Merkezi
444 34 64
DHMİ
İletişim Merkezi
Uygulamalar
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü