Vazgeç T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü GLOBAL_DHMI_HEADER_DAIRE_TR MENÜ
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VE GENEL MÜDÜR VEKİLİMİZ MEHMET ATEŞ'İN "1 MART HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI GÜNÜ" MESAJI

YÖNETİM KURULU BAŞKAN VE GENEL MÜDÜR VEKİLİMİZ MEHMET ATEŞ'İN "1 MART HAVALİMANLARI GÜVENLİK MEMURLARI GÜNÜ" MESAJI
28.02.2019 - 17.03.2019
A
A
A

Türk sivil havacılığını dünya sivil havacılığının zirvesine taşıyan büyük proje ve yatırımlarımızı gerçekleştirirken temel prensibimiz daima “önce güvenlik" olmuştur. Bugün kuruluşumuz ve ülkemizin havacılığın devleri arasında gösterilmesinin başlıca sebebi tüm süreçlerde bu prensiple hareket etmemizdir.

Özellikle son 17 yılda güvenlik alanında yaptığımız milyonlarca TL yatırımla fiziki altyapımızı ileri teknoloji ürünü sistem ve cihazlarla donattık. Böylece ülkemiz havalimanları, dünyanın en güvenli tesisleri; Türk hava sahası, saygın hava yolu şirketlerinin tercih ettiği hava sahası haline geldi. Bunların yanında hiçbir güvenlik açığı bırakmamak amacıyla uluslararası standartlar doğrultusunda düzenli olarak temin ettiğimiz Teknolojik Güvenlik Cihazları ile birlikte insan kaynaklarına yaptığımız yatırımı eğitimli ve uzman personel alımlarıyla sürekli artırıyoruz. 

Havalimanlarımızın korunmasında büyük bir hassasiyetle 7/24 görev yapan fedakâr havalimanı güvenlik memurlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Değerli mesai arkadaşlarımın  “1 Mart Havalimanları Güvenlik Memurları Günü"nü en içten dileklerimle kutluyor, üstün başarılarının devamını diliyorum.    

 

Mehmet ATEŞ

DHMİ Yönetim Kurulu Başkan

ve Genel Müdür Vekili

 

 

 

​​
 

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Merkezi Uygulamalar
444 24 07
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Çağrı Merkezi
444 34 64
DHMİ
İletişim Merkezi
Uygulamalar
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü