Anasayfa GLOBAL_AYARLAR_TR GLOBAL_KAPAT_TR GLOBAL_YAZDIR_TR GLOBAL_PAYLAS_TR GLOBAL_YAZI_BOYUTU_TR

Duyuru Detay

SAĞLIK BAKANLIĞI 2019 YILI İLK DEFA VE YENİDEN ATAMA KURASI (2. YERLEŞTİRME) İLE KURULUŞUMUZ EMRİNE YERLEŞTİRİLEN ADAYLARA İLİŞKİN DUYURU
15.03.2019

Sağlık Bakanlığı 2019 Yılı İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası (2. Yerleştirme) sonuçlarına göre Kuruluşumuz emrine yerleştirilen adayların adreslerine tebligat yapılmayacak olup aşağıda istenilen belgeleri en geç 29 Mart 2019 günü saat 17:00'a kadar DHMİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı No:32 06560 Etiler-Yenimahalle/ ANKARA adresine elden veya posta yolu ile teslim etmeleri gerekmektedir. Belirtilen tarihten sonra belge getirenlerin müracaatları kabul edilmeyecek olup ayrıca postadan kaynaklanabilecek gecikmelerden Kuruluşumuz sorumlu olmayacaktır. 

İSTENİLEN EVRAKLAR 

 1. Atama Başvuru Formu (EK 1) (Ekte yer alan form indirildikten sonra bilgisayar üzerinden eksiksiz olarak doldurulacak ve çıktısı alındıktan sonra imzalanıp fotoğraf yapıştırılacak.)
 2. Nüfus Cüzdanı veya Kimlik Kartı fotokopisi (Arkalı Önlü olacaktır)
 3. Öğrenim Belgesinin (Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi) onaylı sureti (Elden belge teslim edenler için Öğrenim Belgesinin aslı ibraz edildiği takdirde fotokopisi yeterli olacaktır.)
 4. Erkek adaylar için Askerlik Durum Belgesi (E-devlet üzerinden alınacak belge de yeterli olacaktır.)
 5.  Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Çalışanlar için Hizmet Belgesi Aslı. (Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışanlar, çalıştıkları Kurumun İnsan Kaynakları birimlerinden bu belgeyi alabilecek olup e-devlet üzerinden alınan SGK hizmet dökümü kabul edilmeyecektir.)
 6. 6 adet vesikalık fotoğraf. (4,5 x 6 cm, son 6 ay içerisinde çekilmiş ve Erkek adaylar için sakalsız ve kravatlı olacak şekilde)
 7.  3 adet Güvenlik Soruşturması Formu (EK 2) (EK 3'de yer alan Güvenlik Soruşturması talimatına göre doldurulacak.)
 8. Yüksek Lisans yapan adaylar için (Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesi) onaylı sureti (Elden belge teslim edenler için Öğrenim Belgesinin aslı ibraz edildiği takdirde fotokopisi yeterli olacaktır.)
 9.  Ortaöğretimde hazırlık sınıfı okuyanlar için (Diploma) onaylı sureti (Elden belge teslim edenler için Öğrenim Belgesinin aslı ibraz edildiği takdirde fotokopisi yeterli olacaktır.)
 10. Yabancı dil bilen adaylardan son 5 yıl içerisinde KPDS/YDS sınavından 70 ve üzeri puan alanlar için Sınav Sonuç Belgesi
   
  NOT: Askerlik hizmeti devam etmekte olan adayların, askerde olduklarına dair bir belgeyle beraber ilanda belirtilen belgeleri göndermesi gerekmektedir.
  ADRES: DHMİ Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı
  Emniyet Mahallesi Mevlana Bulvarı No:32 06560 Etiler-Yenimahalle/ ANKARA
  İletişim: (0312) 204 2982 – 2254
  NOT: Adayların adreslerine ayrıca tebligat yapılmayacaktır.
   
  EKLER