Anasayfa GLOBAL_AYARLAR_TR GLOBAL_KAPAT_TR GLOBAL_YAZDIR_TR GLOBAL_PAYLAS_TR GLOBAL_YAZI_BOYUTU_TR

Duyuru Detay

MÜFETTİŞ YARDIMCILIĞI GİRİŞ SINAVINA İLİŞKİN DUYURU
22.11.2019

Sınava girecek olan adaylar “Sınav Giriş Belgesini" https://isbasvuru.dhmi.gov.tr adresinden kendi kimlik bilgileri ve başvuru numarasını girerek temin edeceklerdir. Adaylar, sınava girerken yanlarında nüfus cüzdanı, geçerlilik süresi dolmamış pasaport veya TC kimlik numarası olan sürücü belgesi bulunduracaklardır.

Müfettiş Yardımcılığı Giriş Sınavı 30.11.2019 Cumartesi günü Başkent Üniversitesi Bağlıca Kampüsü Hukuk Fakültesi Binasında saat 10:00'da ve 14:00'de olmak üzere iki oturum halinde yapılacaktır. Sınav salonuna kabul işlemlerinin yapılabilmesi için, sınava girecek adayların birinci oturum için saat 09:45'de, ikinci oturum için ise saat 13:45'de sınav salonunda hazır bulunmaları gerekmektedir.

Adaylar sınav yerine kendi imkânları ile ulaşacaklardır. İsteyen adaylar, sınava giriş belgesini ibraz etmek suretiyle Başkent Üniversitesi servislerini kullanabileceklerdir. Servislerle ilgili bilgi, Başkent Üniversitesi web sitesinden edinilebilir. Herhangi bir nedenle sınava geç kalınması durumunda, aday sınava kabul edilmeyecektir.

Adaylara sınavda kullanacakları kalem, kalemtıraş ve silgiden oluşan kırtasiye seti verilecektir.

Adaylara duyurulur.

EK:

Sınava Katılacak Adaylar Listesi​