Oturum Aç

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

100 Logo TY Logo
red Logo
Görme Engelliler Sayfası
9.11.2021
Yazı Boyutu
A

DHMİ PERSONELİNİN MAAŞ PROMOSYONU İÇİN YAPILAN İHALE SONUÇLANDIKuruluşumuz Banka Maaş Promosyon İhalesi 9 Kasım 2021 Salı günü saat 10:30’da Genel Müdürlük Mavi Salonda yapıldı.

Genel Müdür Yardımcımız Enes Çakmak Başkanlığında Mali İşler Dairesi Başkanı Özcan Durukan ve yetkili sendika temsilcisi Kenan Çalışkan’dan oluşan ihale komisyonunca gerçekleştirilen Maaş Karşılığı Banka Promosyon İhalesine 7 banka teklif verdi, 4 banka yarıştı. İhale ile rekor bir kazanım elde eden DHMİ çalışanları, 17.000 TL maaş promosyonu alacak.

Yapı Kredi Bankası, Vakıflar Bankası, İş Bankası ve Akbank’ın yarıştığı ihaleyi en yüksek teklifi veren Vakıflar Bankası kazandı. Buna göre, rekor kazanım olarak DHMİ çalışanlarına yıllara göre yapılacak ödeme planı şöyle:

1 Mart 2022: 8.500

1 Mart 2024: 8.500

GENEL MÜDÜRÜMÜZ KESKİN'İN PAYLAŞIMI

Yönetim Kurulu Başkanımız ve Genel Müdürümüz Hüseyin Keskin Twitter hesabından yaptığı paylaşımda bu güzel neticenin DHMİ ailesine hayırlı olmasını dileyerek şu görüşleri dile getirdi:

"Kuruluşumuz çalışanlarının menfaati doğrultusunda yoğun istişare ve çalışmaların ardından yapılan Banka Maaş Promosyon İhalesi sonucunda Vakıfbank ile 5 yıllık 17.000 TL DHMİ çalışanları için rekor seviyede promosyon kazanımı elde edilmiştir. Tüm #DHMİ ailesine hayırlı olsun."

App img

DHMİ Mobil Uygulaması

DHMİ Mobil uygulamasını ÜCRETSİZ İndirin

  • HABERLER VE
    DUYURULAR
  • İHALE İLANLARI
  • DHMİ TV
  • PROJELER
  • İLETİŞİM
  • ÇEK GÖNDER