Vazgeç T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü GLOBAL_DHMI_HEADER_DAIRE_TR MENÜ
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN KESKİN'İN "11 MART HAVACILIK TEKNİK ELEMANLARI GÜNÜ" MESAJI

GENEL MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN KESKİN'İN "11 MART HAVACILIK TEKNİK ELEMANLARI GÜNÜ" MESAJI
10.03.2020 - 04.04.2020
A
A
A

Türkiye’nin havalimanı otoritesi DHMİ Genel Müdürlüğü olarak yolcu ve çevre dostu uygulamalarımız ve kalite standartlarımız ile havacılıkta dünya devlerinin ülkemizi gıpta ile takip etmelerine büyük bir gururla vesile olduk.

Bütün görev alanlarımızda ulaştığımız yüksek başarı düzeyinde hiç kuşkusuz teknik donanım, alt yapı, araç, tesis, malzeme ve ekipmanların sürekli ve sorunsuz olarak faal halde tutulmasının büyük payı bulunduğu aşikârdır.

Cumhuriyet tarihinin en büyük ulaştırma projeleriyle hizmet kalitemizi sürekli yükselterek Dünya’nın en büyük havalimanının ülkemize kazandırılması için özverili bir şekilde gece gündüz demeden çalışan; havalimanlarımızı kullanan misafirlerimizin konforlu ve güvenli seyahatleri için fedakârca görev yapan tüm mesai arkadaşlarımın ve teknik personelimizin “Havacılık Teknik Elemanları Günü”nü en içten dileklerimle kutluyor; başarılarının devamını diliyorum.

Hüseyin Keskin
DHMİ Genel Müdürü ve
Yönetim Kurulu Başkanı

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Merkezi GLOBAL_MASTER_DHMI_BOTTOM_ILETISIM_MERKEZI_EN_TR Uygulamalar
444 24 07
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Çağrı Merkezi
Uygulamalar
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü