Vazgeç T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü GLOBAL_DHMI_HEADER_DAIRE_TR MENÜ
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN KESKİN'İN "24 KASIM HAVELTED GÜNÜ" MESAJI

GENEL MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN KESKİN'İN "24 KASIM HAVELTED GÜNÜ" MESAJI
23.11.2019 - 31.12.2019
A
A
A

Dünyada baş döndürücü bir hızla gelişmeye devam eden sivil havacılığın ülkemizin istikbali için büyük önem taşıdığının farkındayız. Bu bilinçle Cumhuriyet tarihinin en büyük projelerini hayata geçirdik, yurdumuzun dört bir yanına modern havalimanları inşa ettik.

Uçuş emniyeti ve yolcu konforunu en üst düzeyde sağlayıp, daha fazla yolcuya daha da kaliteli hizmet vermek için bütün gücümüzle çalışıyoruz.  Avrupa’da hava yolu ağına en çok trafik sağlayan hava sahalarından birisi olan 1.000.000 km2'lik hava sahamızı başarıyla yönetiyoruz.

Elde ettiğimiz bu güzel neticelerde,  havalimanları ve seyrüsefer yardımcı istasyonlarındaki elektrik sistemlerinin proje, kontrol, bakım, onarımlarını yapan ve 7/24 kesintisiz işletilmesi görevini yerine getiren Havacılık Elektriği Teknik Elemanlarımızın katkısı büyüktür.

Bu düşüncelerle gece gündüz demeden görevlerini eksiksiz yerine getiren Havacılık Elektriği Teknik Elemanlarımızın “24 Kasım HAVELTED Günü”nü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

Hüseyin Keskin
DHMİ Genel Müdürü ve
Yönetim Kurulu Başkanı

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Merkezi GLOBAL_MASTER_DHMI_BOTTOM_ILETISIM_MERKEZI_EN_TR Uygulamalar
444 24 07
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Çağrı Merkezi
Uygulamalar
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü