Vazgeç T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü GLOBAL_DHMI_HEADER_DAIRE_TR MENÜ
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

GENEL MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN KESKİN'İN "29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI" MESAJI

GENEL MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN KESKİN'İN "29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI" MESAJI
28.10.2019 - 16.11.2019
A
A
A

Şanlı istiklal mücadelemizin ardından ilan edilen Cumhuriyetin 96. yıl dönümünü coşkuyla kutluyoruz.

Büyük zorluklara göğüs gerilerek kurulan Cumhuriyetin sonsuza kadar yaşaması, Kurtuluş Savaşımızda milletimizi muzaffer kılan manevi değerlerimize sarılmak ve millî teknoloji hamlesini gerçekleştirmekle mümkündür. Ancak bu şekilde, maruz kaldığımız iç ve dış tehditlerle başa çıkabilir, dünyada söz sahibi ülkelerden biri olabiliriz.

DHMİ olarak bu bilinçle, başta İstanbul Havalimanı olmak üzere Cumhuriyet tarihinin en büyük havacılık projelerini hayata geçirmenin, yurdumuzu dünyanın en modern, emniyetli ve yüksek teknolojiye sahip havalimanlarıyla donatmanın gururunu yaşıyoruz.

Daha büyük yatırımlarımız, yerli ve millî projelerimiz, kaliteli hizmetlerimiz ile geleceğe koşumuzu sürdüreceğiz.  Uçuş güvenliğini ön planda tutan hizmetlerimiz ve yolcu memnuniyetini esas alan işletmecilik anlayışımızla dünyaya örnek olmaya devam edeceğiz.

Bu duygularla, aziz milletimizin ve tüm çalışanlarımızın “29 Ekim Cumhuriyet Bayramını” kutluyor; Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

Hüseyin Keskin
DHMİ Genel Müdürü ve
Yönetim Kurulu Başkanı

 

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Çağrı Merkezi İletişim Merkezi GLOBAL_MASTER_DHMI_BOTTOM_ILETISIM_MERKEZI_EN_TR Uygulamalar
444 24 07
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Çağrı Merkezi
Uygulamalar
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü