Oturum Aç

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

88 Logo
red Logo
29.10.2020
Yazı Boyutu
A

GENEL MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN KESKİN'İN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI​​​​​​Şanlı istiklal mücadelemizin ardından ilan edilen Cumhuriyetin 97. yıl dönümünü gururla kutluyoruz.

Büyük zorluklara göğüs gerilerek kurulan Cumhuriyetin sonsuza kadar yaşaması, Kurtuluş Savaşımızda milletimizi muzaffer kılan manevi değerlerimize sarılmak ve millî teknoloji hamlesini gerçekleştirmekle mümkündür. Ancak bu şekilde, maruz kaldığımız iç ve dış tehditlerle başa çıkabilir, dünyada söz sahibi ülkelerden biri olabiliriz.

Cumhuriyetimizin 100. yıl dönümüne büyük bir coşkuyla hazırlandığımız bu dönemde 2023 hedeflerimize ulaşmak için de büyük bir kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz.

DHMİ olarak bu bilinçle, başta İstanbul Havalimanımız olmak üzere Cumhuriyet tarihinin en büyük havacılık projelerini hayata geçirmenin, yurdumuzu dünyanın en modern, emniyetli ve yüksek teknolojiye sahip havalimanlarıyla donatmanın gururunu yaşıyoruz.

Daha büyük yatırımlarımız, yerli ve millî projelerimiz, kaliteli hizmetlerimiz ile geleceğe koşumuzu sürdüreceğiz.  Uçuş güvenliğini ön planda tutan hizmetlerimiz ve yolcu memnuniyetini esas alan işletmecilik anlayışımızla dünyaya örnek olmaya devam edeceğiz.

Bu duygularla, aziz milletimizin ve tüm çalışanlarımızın “29 Ekim Cumhuriyet Bayramını” kutluyor; Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

Hüseyin KESKİN
DHMİ YK Başkanı

ve Genel Müdürü
 

 

App img

DHMİ Mobil Uygulaması

DHMİ Mobil uygulamasını ÜCRETSİZ İndirin

  • HABERLER VE
    DUYURULAR
  • İHALE İLANLARI
  • DHMİ TV
  • PROJELER
  • İLETİŞİM
  • ÇEK GÖNDER