Oturum Aç

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

88 Logo
red Logo
7.12.2020
Yazı Boyutu
A

GENEL MÜDÜRÜMÜZ HÜSEYİN KESKİN’İN 7 ARALIK DÜNYA SİVİL HAVACILIK GÜNÜ MESAJISon yıllarda gerçekleştirilen büyük atılımlarla her alanda çağ atlayan Türkiye sivil havacılıkta da dünyada söz sahibi ülkeler arasında yerini almış bulunuyor.

Türkiye havalimanları otoritesi olarak bu yükselişe katkı sağlamak, ülkemize artı değerler katmak için büyük yatırımlar gerçekleştirdik. Türkiye’nin dört bir yanını günümüz ihtiyaçlarına cevap verebilen, konforlu ve modern havalimanlarıyla donattık. Bunun yanı sıra hava yoluna her yıl artan talebi karşılamak için tüm faaliyet alanlarımızda kapasitelerimizi sürekli artırıyor; sektördeki gelişmelerin sıkı takipçisi olarak, ileri teknoloji ürünü sistem ve donanımların havalimanlarımızda hizmete alınmasını sağlıyoruz.

Havacılığın ülkemizin istikbali için taşıdığı önemin bilinciyle hizmet kalitemizi sürekli artırmayı hedefleyen yenilikçi yaklaşımımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda yolcu ve çevre dostu projelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz.

Havacılık sektörünü de büyük ölçüde etkileyen Covid-19 pandemisine karşı dünyaya örnek olan uygulamaları ülkemizde başlattık. Yeni normale geçişte öncü havacılık otoriterilerinden biri olmanın gururunu yaşarken ülkemizi dünyanın zirvesine taşıyan başarılarımıza en kısa sürede tekrar ulaşmak için sabırsızlanıyoruz.

Muhterem Cumhurbaşkanımızın eşsiz vizyonu ve Sayın Bakanımızın desteği ile daha nice büyük proje ve hizmetlerle Türk havacılığını dünya sivil havacılığının zirvesine taşımayı sürdüreceğiz.

Bu düşüncelerle 7 gün 24 saat fedakârca çalışan tüm sivil havacılık camiasının ve kıymetli mesai arkadaşlarımın “7 Aralık Dünya Sivil Havacılık Günü”nü kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.

 

Hüseyin Keskin
DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı
ve Genel Müdürü

 

App img

DHMİ Mobil Uygulaması

DHMİ Mobil uygulamasını ÜCRETSİZ İndirin

  • HABERLER VE
    DUYURULAR
  • İHALE İLANLARI
  • DHMİ TV
  • PROJELER
  • İLETİŞİM
  • ÇEK GÖNDER