Oturum Aç

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü

100 Logo TY Logo
red Logo
Görme Engelliler Sayfası
22.04.2024
Yazı Boyutu
A

YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE GENEL MÜDÜRÜMÜZ DR. HÜSEYİN KESKİN’İN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MESAJIVatanımızın işgal, milletimizin esir edilmek tehdidi ile karşı karşıya olduğu kara günlerde açılan Büyük Millet meclisimiz, şanlı tarihimizin önemli bir dönüm noktasını teşkil eden istiklal mücadelemizin kalbi ve karargâhı olmuştur.  

“Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” şiarıyla meclisimizin çatısı altında, ortak bir gaye etrafında birleşen aziz milletimizin bağrından çıkan kahraman ordumuz, Büyük Zaferle taçlanan Kurtuluş Savaşı destanına imza atmıştır.

104’üncü kuruluş yılını coşku ve gururla kutladığımız Gazi Türkiye Büyük Millet Meclisi, ülkemizin her alanda küresel liderliğe yükselişini ifade eden Türkiye Yüzyılı hedeflerine giden yolda da ilham kaynağımız olmaya devam edecektir.

23 Nisan'ın bayram olarak kendilerine armağan edildiği çocuklarımızı ve gençlerimizi; tarih boyunca bizi ayakta tutan millî ve manevi değerlerimizle, millî teknoloji vizyonuyla donatarak geleceğe koşumuzu sürdüreceğiz. Bölgesinde lider, dünyada söz sahibi büyük ve güçlü Türkiye’yi inşa etmek için, var gücümüzle çalışmak; ülkemize kazandırdığımız Cumhuriyet tarihinin en büyük projelerine yenilerini eklemek kararlılığındayız.

Bu duygularla, İstiklal Harbimizin Başkomutanı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kurucu başkanı Gazi Mustafa Kemal ile tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle, minnetle anıyorum.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 104'üncü yılını, geleceğimizin mimarı çocuklarımızın Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en kalbî duygularımla kutluyorum.

 

Dr. Hüseyin KESKİN
DHMİ Yönetim Kurulu Başkanı
ve Genel Müdürü

App img

DHMİ Mobil Uygulaması

DHMİ Mobil uygulamasını ÜCRETSİZ İndirin

  • HABERLER VE
    DUYURULAR
  • İHALE İLANLARI
  • DHMİ TV
  • PROJELER
  • İLETİŞİM
  • ÇEK GÖNDER